Днес, 14.05.2026 г. в навечерието на един от най-вълнуващите моменти в живота им, абитуриентите от СУ „Георги Стойков Раковски“ – гр. Каолиново бяха тържествено посрещнати от кмета на Община Каолиново – Нида Ахмедов.

С думи на признателност и искрени пожелания за здраве, успех и достойно бъдеще, той поздрави зрелостниците по повод успешното им завършване. В знак на подкрепа и уважение към техния труд и устрем, абитуриентите получиха цветя и символични подаръци по пътя към новите мечти, предизвикателства и житейски успехи. За поредна година всички абитуриенти получиха финансова подкрепа от общината, отпусната с решение на Общинския съвет.

Днешният ден е не само край на един важен етап, но и начало на ново пътешествие — изпълнено с възможности, избори и мечти. Нека никога не губят вярата в себе си, да пазят добротата в сърцата си и с увереност да вървят напред към своето бъдеще.

Пожелаваме на Випуск 2026 попътен вятър, смели мечти, истински приятелства и много бъдещи успехи, с които да прославят своето училище и роден край!